Güvenli Alışveriş


btsony.com ekibi olarak, sitemizde oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. 
btsony.com'un alt yapısında kullanılan tüm sistemler en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta, ve kullanılan teknolojilerde gerçekleşen değişim ve gelişimlere göre güncellenmektedir.
 
Sitemizde kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada ve sipariş ve ödeme işlemleri sayfalarının tümü 128 SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. 
Kullandığınız internet tarayıcı bu sayfalarda yaptığınız işlemleri kilitli anahtar seklinde size göstererek doğruluğunu onaylamaktadır. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.
 
Ayrıca alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerinin hiçbir parçası sistemimizde saklanmamakta ve kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından erişilememektedir. 
Güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz; ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankanızdan gelen onay ya da red mesajına göre siparişiniz işleme alınır.
 
Sitemizde banka kredi kartları kullanımı sadece 3D güvenlik şifreli alışverişe izin vermektedir, 3D güvenlik olmadan sipariş verememektesiniz. 
Ayrıca bankanızın internet şubesinden oluşturacağınız sanal kartlarla da alışveriş tutarınız kadar limit oluşturarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

www.btsony.com Dördüncü Teknoloji Ürünleri Satış ve Pazarlama A.Ş.'nin iştiraki ve tescilli markasıdır.

btsony.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

Yandex.Metrica