Para İadesi Kampanyası


 

Şartlar ve Koşullar

1. Sony Para İadesi Kampanyası ("Kampanya"), Saray Mahallesi, Ahmet Tevfik İleri Cad. Onur Ofis Park Plaza No:10, 34768 Ümraniye/İstanbul adresinde hizmet veren Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. ("Sony") tarafından düzenlenmektedir.

2. Lütfen talep formlarını bu adrese göndermeyin, çünkü formlarşirkete iletilmeyecektir. Lütfen para iadesi talebinde bulunmak için yalnızca web sitesini kullanın.

3. Kampanya, yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde Sony tarafından tedarik edilip dağıtılan ve Sony garanti belgesini içeren ürünler için geçerlidir.

4. Kampanya olanaklarından faydalanabilmek adına lütfen bu şart ve koşulları dikkatle inceleyin ve kampanyaya doğru şekilde katılım şartlarına uyduğunuzdan emin olun. Kampanya katılım süreci - değiştirilebilir lensli fotoğraf makineleri; modeller ILCE-7M2, ILCE-7M2K, ILCE-7RM2 ve ILCE-7SM2

5. Aşağıdaki ürünlerden birini, 6. maddede belirtilen anlaşmalı Sony bayilerinin birinden (veya bu bayilerin Web sitelerinden) 22 Kasım 2017 ve 31 Ocak 2018 (31 Ocak dâhil) tarihleri arasında satın alırsanız, Para İadesi Kampanyasına başvurmaya hak kazanırsınız ve kampanya katılımı için burada yazan şartlar geçerli olur. Lütfen bu modelleri başka bayilerden satın aldıysanız kampanyaya başvuruda bulunmayın, çünkü başvurunuz kabul edilmeyecektir. 

6. Aşağıdaki ürünlerden birini, anlaşmalı Sony bayilerinin birinden (veya bu bayilerin Web sitelerinden) 22 Kasım 2017 ve 31 Ocak 2018 (31 Ocak dâhil) tarihleri arasında satın alırsanız aşağıdaki Para İadesi Kampanyasına başvurmaya hak kazanırsınız ve kampanya katılımı için burada yazan şartlar geçerli olur.

Kampanyanın geçerli olduğu anlaşmalı Sony bayileri arasında mağazamız da vardır.

Tüm Para İadesi başvurularında geçerli olan Genel Şartlar

7. Talep gönderdiğiniz ürünün (ürünlerin) türünden bağımsız olarak lütfen talebinizi şu adreste çevrimiçi doldurun: www.sony.com.tr/cashback. Para İadesi talep edebilmeniz için, bir MySony hesabı oluşturmanız ve ürünün seri numarasını, ürünün üzerindeki seri numarasının fotoğrafını ve basılı orijinal satış faturanızı elektronik olarak eklemeniz gerekir. Para İadesi Promosyonu ile ilgili tüm talep formları satın alma tarihinden itibaren en erken 30 gün sonra sisteme girilebilir. Tüm talepler, en geç 16 Mart 2018 tarihinde (16 Mart dâhil)sisteme girilmiş olmalıdır. Bu tarihten sonra talep kabul edilmeyecektir.

8. Talep formunun doldurulması için yeterli geniş bant hızı ve indirme kapasitesine sahip internet erişiminiz olması gerekir. İnternet kullanımına dair kendi şart ve koşulları uyarınca, katılımcının internet sağlayıcısı tarafından ek ücretler uygulanabileceğini lütfen unutmayın.

9. Para İadesi Kampanyası yalnızca 6. maddede listelenen anlaşmalı bayilere Sony tarafından tedarik edilip dağıtılmış ve Sony garanti belgesini içeren kampanya kapsamındaki ürünlerde geçerli olacaktır. Alışverişinizin bu Şartlar ve Koşullara uygun olduğundan emin olmak için, satın almadan önce perakende satış mağazanızı kontrol etmenizi öneririz. Sony'nin yetkili bayilerine ilişkin bilgileri 7. maddede belirtilen Sony Para İadesi Kampanyası web sitesinden de kontrol edebilirsiniz. Sony, perakende satış mağazasının bu konuyla ilgili yanıltıcı beyanlarından sorumlu değildir. Sony’nin kararı doğrultusunda anlaşmalı bayi listesinde değişiklik yapılabilir, lütfen ürününüzü satın almadan önce güncel anlaşmalı bayiler listesini kontrol ediniz. Sony, kampanya kapsamında anlaşmalı bayiler haricinde satın alınan ürünler bakımından iletilecek talepleri kabul etmeyecektir.

10. Kampanya, müşterinin herhangi bir sebeple (mesafeli satışlardan kaynaklı iade, mahkeme veya tüketici hakem heyeti kararı gibi sebeplerle iade ve benzeri durumlar) ürünü iade edip para iadesi aldığı durumlarda geçerli değildir. Ürünün iadesi durumunda Sony veya hizmet aldığı üçüncü kişiler tarafından kampanya dâhilinde bir ödeme yapılmayacak, ödeme yapıldıktan sonra iade gerçekleşmesi durumunda ise Katılımcı, kampanya tutarını Sony’ye iade etmekle yükümlü olacaktır.

11. Yalnızca geçerli seri numarasını, ürünün üzerindeki seri numarasının fotoğrafını ve perakende satış mağazasının adını, ürün adını ve satın alma tarihini açıkça gösteren, basılı ve imzalı orijinal satış faturasının bir kopyasını içeren talep formları kabul edilecektir. Çevrimiçi sipariş onayları kabul edilmeyecektir, bu sebeple anlaşmalı bayi web sitelerinden satın alınacak ürünler bakımından basılı ve orijinal imzalı faturanızı bayinizden istemeyi unutmayınız. Elle yazılmış makbuzlar kabul edilmez. Talebin tamamlanmamış olması durumunda, katılımcı e-posta ile bilgilendirilecek ve sorunların çözülmesi amacıyla bu şartlara uyan doğru ve geçerli belgelerin gönderilmesi için 10 (on) takvim günü süre verilecektir. Verilecek olan ek süre her hâlükârda 16 Mart 2018 (16 Mart dâhil) tarihini geçmeyecektir. Bu süre içinde eksikliklerin giderilmemesi hâlinde müşterinin kampanya katılım talebi kabul edilemeyecektir.

12. Bu kampanya bir tüketici promosyonudur ve yalnızca ürünü satın alan asıl tüketiciler için geçerlidir. Şirketlerden, organizasyonlardan, kurumlardan ve aracılardan yahut da malı ticari amaçlı olarak satın alan gerçek ve tüzel kişilerden gelen talepler kampanya dışında olup kabul edilemeyecektir.

13. Bu kampanya tüketicilere yönelik olduğu için, bir tüketici tarafından en fazla 3 talep ve ürün başına yalnızca bir talep gerçekleştirilebilir.

14. Başvurunuz tamamlanıp tüm kriterler yerine getirildikten sonra, lütfen kampanyada öngörülen para iadenizi almak için 30 gün bekleyin; bu süreye uyamadığımız durumlarda konuyla en kısa sürede ilgileneceğiz.

15. Para İadesi, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde faaliyet gösteren finansal bir kurum tarafından işletilen hesaplara doğrudan banka havalesi veya EFT şeklinde gerçekleştirilecektir. Bunun haricinde başka bir ödeme yöntemi kullanılmayacaktır. Ödemelerin Sony veya Sony grup şirketlerinin ticari ilişki içinde bulunduğu yurt içi veya yurt dışında mukim 3. kişi hizmet sağlayıcılar tarafından yapılması mümkündür. Ödemenin yapılabilmesi, Katılımcı tarafından doğru banka bilgilerinin verilmesi şartına bağlıdır. Talebi başarılı olan kişilerin, doğru banka bilgilerinin verilmesi ve gerekli belgelerin eksiksiz, geçerli ve okunabilir şekilde sunulması şartıyla Para İadesini doğrudan banka havalesi / EFT ile alabileceklerini unutmayın. Katılımcılar, para iadesini Türk Lirası (TL) şeklinde alacaklardır. Diğer şartlar

16. Hileli, yanlış veya sahte bir talepte bulunulduğundan şüphelenildiği takdirde veya bu Şartlar ve Koşullar dokümanına uymayan bir talepte bulunulduğunda, Sony’nin para İadesi ödemesini askıya alma ve/veya reddetme hakkı saklıdır.

17. Sony’nin promosyonu herhangi bir zamanda önceden bildirmeden geri çekme hakkı saklıdır. Sony, gerektiğinde teklifleri aynı durum ve değerdeki ürün ve hizmetlerle ilgili tekliflerle değiştirme hakkını saklı tutar.

18. Kampanya, başka bir promosyonla birlikte kullanılamaz.

19. Para iadesi kampanyası kapsamında, katılımcı tarafından belirtilen hesaba yapılacak olan banka havalesi veya EFT yöntemiyle ödeme haricinde nakit şeklinde elden ödeme, herhangi bir ürün karşılığı ile ödeme veya benzeri başka şekillerde ödeme yapılamaz.

20. Talebinizle ilgili bir sorunuz olursa lütfen 444 SONY (7669) numarasından bize telefon edin ya da çevrimiçi olarak https://services.sony.com.tr/supportmvc/tr/Contact/Email veya web sitesinden bize ulaşın.

21. Talep formunda verilen tüm talimatlar, bu Şartlar ve Koşulların bir parçasıdır.

22. Talep sahiplerinin, Para İadesi talebinde bulunurken bu Şartlar ve Koşulların yanı sıra https://www.sony.com.tr/eu/pages/privacy/tr_TR/privacy_policy.html adresindeki Sony Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası’nı okuyup kabul ettiği ve bu doğrultuda kişisel verilerinin ilgili mevzuat çerçevesinde işlenmesine ve aktarımına onay vermiş olduğu kabul edilir.

23. Verdiğiniz kişisel bilgiler, Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. ve/veya diğer Sony grup şirketleri ve ilgili üçüncü şahıs hizmet sağlayıcıları tarafından bu kampanyanın yürütülmesi amacıyla kullanılacaktır.

24. Kişisel bilgilerinizin kullanımıyla ilgili bir sorunuz olması durumunda Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası linkindeki “Bize Ulaşın” sekmesinde yer verilen yöntemlerle bize ulaşabilirsiniz.

25. Bu kampanya, Türkiye kanunlarına tabidir ve tüm taraflar İstanbul Merkez mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine tâbi olacaktır.

www.btsony.com Dördüncü Teknoloji Ürünleri Satış ve Pazarlama A.Ş.'nin iştiraki ve tescilli markasıdır.

btsony.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

Yandex.Metrica