Sony Garantili Ürün


Merhabalar;
 
Müşteri hizmetlerimiz alışveriş sırasında ve sonrası hizmetlerde daima yanınızdadır. Oluşabilecek tüm aksaklıkları müşterimiz lehine çözebilmeyi amaçlamaktadır.
Sitemizden satın aldığınız ürünlerde karşılaşabileceğiniz kimi sorunlarda, siz değerli müşterilerimizin zor durumda kalmamanız için ürün iade taleplerinizi belirli bir prosedür çerçevesinde değerlendirmekteyiz. Bu prosedürü takip etmenizin size eksiksiz ve hızlı bir hizmet sunabilmemizde önemli rol oynayacağını ödenle hatırlatırız.
Sizlere daha fazla yardımcı olabilmemiz için ürün teslim alma işlemleri ve satış sonrası destekler konusunda bazı bilgilendirmeler yapmak isteriz.
 
Garanti Kapsamı ve Süresi:
 
1. Sitemiz bünyesinde satılan Sony ürünleri Sony Eurasia Pazarlama A.Ş Türkiye resmi garantisi altındadır.
2. 4077 sayılı Tüketici Yasası gereği 14.06.2003 tarihinden itibaren elektronik ürünlerde garanti süresi 2 yıl olarak belirlenmiştir
3. Sony elektronik ürünlerimiz ve Sony Xperia cep telefonlarımız 2 yıl garantilidir.
4. Garanti; kazalardan, müşteriye tesliminden sonra taşınmadan yanlış ve kötü kullanmadan, ihmalden, doğal afetlerden, yangından, mücbir sebeplerden, elektrik voltajındaki düzensizlikten veya buna benzer bir sebepten yada kullanım kılavuzuna uymayan çalıştırma şekillerinden kaynaklanan arızalarda kullanılamaz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. kendisi tarafından Sony ürünlerini tamir etmek üzere yetki verilmemiş tamirhane v.s.'nin üründe sebep olduğu arızalara garanti vermez.
5. Garanti, ürünün garantide belirtilen süre içerisinde Sony elektronik ürünlerinde Sony Yetkili Servislerine, Xperia cep telefonlarında ise Teleservice veya KVK servis istasyonlarına sizin tarafınzdan gönderimi koşulu ile geçerlidir.
Sitemizde bulunan tüm ürünler teknolojik performans, maksimum dayanma güçleri ve görsellikleri ile dünyaca ünlü markalara aitlerdir.
Ürün elinize ulaştığında Garanti Belgesi olup olmadığını kontrol etmeyi ve faturanızı saklamayı unutmayınız. Garanti Belgesindeki seri no'su ile cihazın üzerindeki seri no'sunun aynı olması gerekmektedir, lütfen buna dikkat ediniz. ek servis garanti paketleri, garanti kapsamında yapılan işçilik ve yedek parça maliyetlerini kapsar ancak bu süre içerisindeki cihaz değişimlerini içermez. Aksesuarlarda garanti ve belgesi bulunmaz.
6. Satın aldığınız üründe arıza olduğunu düşünüypor iseniz garanti kapsamı dışına çıkmamanız ve mağdur olmamanız için yetkili servis harici hiçbir fiziksel müdahalede bulunmamanız gerektiğini önemle hatırlatırız.
 
Sitemizden satın almış olduğunuz ürünleri, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
Saygılarımızla.

www.btsony.com Dördüncü Teknoloji Ürünleri Satış ve Pazarlama A.Ş.'nin iştiraki ve tescilli markasıdır.

btsony.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

Yandex.Metrica